MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Już 18 listopada 2021, podczas drugiego Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego poznamy najlepsze programy MBA na polskich uczelniach. Ranking, przygotowany przez Perspektywy po raz ósmy, po dłuższej pandemicznej przerwie, będzie rodzajem „diagnozy” polskiego rynku studiów menedżerskich. Ogłoszenie wyników Rankingu MBA 2021 będzie miało uroczysty charakter.

Ambicją Perspektyw jest profesjonalna promocja programów MBA, zarówno wśród potencjalnych kandydatów - menedżerów średniego i wyższego szczebla, jak i osób ze środowiska HR zajmujących się oceną i rozwojem kompetencji najwyżej kwalifikowanych kadr kierowniczych. W publikacji adresowanej do kadry menedżerskiej i osób zamierzających uzyskać najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania, znajdzie się - obok pełnej wersji Rankingu - obszerny raport pokazujący tę formę studiów w Polsce i na świecie, prezentacje zwycięzców, opinie absolwentów.

Przygotowanie Rankingu nadzoruje Kapituła pod przewodnictwem prof. Elżbiety Mączyńskiej - prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Przerwę w publikacji Rankingu wykorzystaliśmy na rewizję i uaktualnienie jego  metodologii.
|
Podczas drugiego Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego zaplanowaliśmy dwa panele dyskusyjne. Pierwszy będzie poświęcony dyskusji nad nowym kryterium Rankingu - "Przewagom konkurencyjnym" , które to kryterium może zostać wprowadzone do metodologii od kolejnej (wiosna 2022) edycji Rankingu. Drugi panel dotyczy przyszłości studiów ekonomiczno-zarządczych (ekonomia, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie): ich ewolucji w kontekście kształcenia i rozwoju. W Forum wezmą udział rektorzy uczelnie ekonomicznych, dziekani kierunków menedżerskich, kierownicy programów MBA przedstawiciele przemysłu i biznesu, eksperci.  

Specjalne wydanie Perspektyw z wynikami rankingu programów MBA oraz serwis dedykowany studiom biznesowym na portalu Perspektywy.pl to okazja do promocji oferty studiów MBA rozpoczynających się w 2022 r.

Termin przesyłania zleceń i materiałów reklamowych upływa 29 października br. Zapraszamy do współpracy!

Do pobrania:
oferta
ankieta

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt