MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Potrzeba jest matką wynalazków, a świat nowych technologii czeka na kobiece startupy! Tylko do 30 listopada 2021 trwa nabór kandydatek do III edycji programu Shesnnovation Academy - organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Citi Foundation ze wsparciem merytorycznym Fundacji Kronenberga.

Shesnnovation Academy to półroczny program akceleracyjny dla kobiet, które - mając ciekawe i innowacyjne pomysły z obszaru STEM - potrzebują wsparcia merytorycznego i organizacyjnego w procesie budowania własnego startupu.

W ramach bezpłatnego programu Shesnnovation Academy w ciągu 6 miesięcy 35 kobiet z pomysłem na startup otrzyma m.in.: cykl szkoleń z umiejętności biznesowych i miękkich  (takich jak: sztuka efektywnego pitchingu, budowanie strategii biznesowych czy zakładanie działalności krok po kroku); indywidualny mentoring z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu i nauki (są wśród nich menedżerki najwyższego szczebla globalnych firm, założycielki i założyciele firm, które odniosły sukces na rynku oraz przedsiębiorcze naukowczynie) oraz wsparcie organizacyjne w zakładaniu własnej firmy. Program zwieńczy konkurs na najlepszy startup.

Świat nowych technologii czeka na Wasze pomysły, Dziewczyny! Dlatego jeśli czujesz, że Twój projekt mógłby zawojować rynek, albo już zaczęłaś prace nad innowacją z obszaru STEM, ale masz wrażenie, że brakuje Ci odpowiednich narzędzi, kompetencji lub kontaktów, żeby wprowadzić go w życie - aplikuj do programu już dziś! Masz czas tylko do 30 listopada 2021.

Więcej informacji o programie oraz nabór na stronie: http://shesnnovation.pl/  

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt