MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Studentki, dajcie znać swoim młodszym koleżankom! Do 25 listopada 2021 trwa rekrutacja do programu Dziewczyny w grze! - adresowanego do uczennic starszych klas szkół średnich (liceów, techników i szkół zawodowych) zainteresowanych nowymi technologiami, gamingiem oraz rozwojem zawodowym w branży gier wideo. 

Organizatorzy programu - Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz CD PROJEKT RED, największym polskim studiem developerskim tworzącym znane na całym świecie gry wideo (m.in. Wiedźmin, Cyberpunk 2077) - chcą przełamywać stereotypy gamingu i gamedevu jako obszaru zarezerwowanego wyłącznie dla mężczyzn, wspierając edukację dziewczyn w obszarze nowych technologii oraz przygotowując je do pracy w branży gier wideo.

Na stypendystki programu Dziewczyny w grze! czeka 20 rocznych stypendiów w wysokości 1.000 zł miesięcznie, cykl warsztatów poświęcony różnym aspektom tworzenia gier wideo, a także indywidualna opieka mentorska ekspertek i ekspertów z CD PROJEKT RED.

Jak podkreślają organizatorzy - “Od kandydatek do programu Dziewczyny w grze! oczekujemy przede wszystkim pasji do gamingu i zdobywania wiedzy. Nie szukamy doświadczonych programistek, utytułowanych gamerek, mistrzyń ilustracji i specjalistek od animacji. Szukamy Was, dziewczyn, które chcą się uczyć, zdobywać doświadczenia i rozwijać w branży gier wideo!”

Rekrutacja do programu trwa do 25 listopada 2021 na oficjalnej stronie: www.dziewczynywgrze.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt