MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Zła sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie znowu spowodowała odwoływanie lub przenoszenie na wiosnę imprez targowych, wymuszając na nas w ten sposób tymczasowy (mamy nadzieję) powrót do wydarzeń wirtualnych.

W tym tygodniu, a dokładnie 18-19 listopada 2021 "jesteśmy" - wirtualnie, na Ukrainie, Białorusi i w Kazachstanie, korzystając z oferty naszych wieloletnich partnerów wystawowych w Kijowie, którzy organizują międzynarodowe targi edukacyjne online „Osvita ta kariera 2021”. Żeby nie ograniczać się do rozwiązań organizatorów, korzystamy dodatkowo z możliwości PVP – Perspektywy Virtual Platform, gdzie kierujemy zainteresowane osoby ze stoiska Study in Poland na platformie targów „Osvita ta kariera 2021”, a każdej uczelni zapewnimy własne stoisko wirtualne, zaaranżowane według własnych potrzeb, z możliwością prowadzenia rozmów z kandydatami na własnym czacie.

Nie jest to koniec naszych "wypraw" wirtualnych w tym roku.

25 listopada 2021 roku zorganizujemy własne wydarzenie promocyjno-informacyjne, skierowane do kandydatów z Ukrainy i Białorusi, których nie tylko zaprosimy do rozbudowanej strefy EXPO, ale i zaproponujemy im ciekawy program na scenie głównej, z którego dowiedzą się o najważniejszych aspektach procesu rekrutacji, ofercie studiów w Polsce, a także perspektywach dalszego rozwoju zawodowego. Do wydarzenia wykorzystamy platformę wirtualną Perspektyw, poprzedzimy go, oczywiście szeroką kampanią informacyjną w krajach docelowych.

2 grudnia 2021 odbędzie się podobne wydarzenie promocyjno-informacyjne Study in Poland, tym razem skierowane do studentów z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Tadżykistanu.

Nie możemy pozwolić, żeby pandemia zatrzymała umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego!

Więcej informacji: http://info.studyinpoland.pl/kalendarium/2021-22

 

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt