MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Dziewczyny, świat nowych technologii czeka na Wasze pomysły! Czy wiecie, że NAUKA może być pierwszym krokiem do biznesu?

Średnio co 5 startup w Polsce w strukturach założycielskich posiada naukowca, a co 4 - kobietę. Kobiet naukowców, które decydują się na komercjalizację swoich prac badawczych, jest jeszcze mniej. Czas to zmienić! 

Dlatego Fundacja Edukacyjna Perspektywy ruszyła z Shesnnovation Academy - jedyną w Polsce bezpłatną akademią STARTUPOWĄ dla kobiet w STEM. Program jest organizowany wspólnie z Citi, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi.

Zapraszamy do aplikowania do programu wszystkie przedsiębiorcze studentki, doktorantki i absolwentki - głównie kierunków technicznych i ścisłych - których marzeniem jest przekucie swoich pomysłów w biznesową rzeczywistość i zostanie jedną ze znanych polskich startuperek. W ramach bezpłatnego programu Shesnnovation Academy w ciągu 6 miesięcy 35 kobiet z pomysłem na startup otrzyma m.in.: cykl szkoleń z umiejętności biznesowych i miękkich  (takich jak: sztuka efektywnego pitchingu, budowanie strategii biznesowych czy zakładanie działalności krok po kroku); indywidualny mentoring z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu i nauki (są wśród nich menedżerki najwyższego szczebla globalnych firm, założycielki i założyciele firm, które odniosły sukces na rynku oraz przedsiębiorcze naukowczynie) oraz wsparcie organizacyjne w zakładaniu własnej firmy. Program zwieńczy konkurs na najlepszy startup.

Dlatego jeśli czujesz, że Twój projekt mógłby zawojować rynek, albo już zaczęłaś prace nad innowacją z obszaru STEM, ale masz wrażenie, że brakuje Ci odpowiednich narzędzi, kompetencji lub kontaktów, żeby wprowadzić go w życie - aplikuj do programu już dziś!

Masz czas do 16 grudnia 2021.

Więcej informacji o programie oraz nabór na stronie: http://shesnnovation.pl/

Niech pasja do nauki i technologii spotka się z biznesowym “know-how”!

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt