MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego już po raz czwarty organizuje akcję edukacyjną „WDiNP uczy nocą WOS-u”. Jest to trzynocne repetytorium z wiedzy o społeczeństwie, skierowane do wszystkich tych, którzy planują zdawać WoS na maturze i chcą sprawdzić swoją wiedzę tuż przed zbliżającym się egzaminem.

Spotkanie odbędzie się w Sali im. A. Mickiewicza (bud. Audytorium Maximum, Kampus Główny UW), w dniach 23 – 25 kwietnia 2013 r., między 20.30 a 3.30.

„WDiNP uczy nocą WOSu” to dwanaście wykładów, prowadzonych przez trzynastu doświadczonych wykładowców akademickich z WDiNP UW. Podczas dwudziestojednogodzinnej powtórki z WoS omówione zostaną takie tematy jak m.in.: „Idea integracji europejskiej” (prof. dr hab. Konstanty A. Wojtaszczyk, Instytut Europeistyki), „Globalizacja – przyczyny oraz skutki polityczne i gospodarcze" (prof. dr hab. Edward Haliżak, Instytut Stosunków Międzynarodowych), „Naczelne zasady ustroju RP” (dr Tomasz Słomka, Instytut Nauk Politycznych), „Współczesne problemy społeczne Polski i świata” (dr Maciej Duszczyk, Instytut Polityki Społecznej) czy „Media w Polsce i na świecie” (dr Łukasz Szurmiński, Instytut Dziennikarstwa).

Szczegółowe informacje na: www.wdinp.uw.edu.pl.

Uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne. Wystarczy dokonać internetowej rejestracji (czynnej do wyczerpania miejsc). Osobom, które zdecydują się na tę opcję, zagwarantowano miejsca siedzące. Oczywiście można także po prostu przyjść na wykłady: uczestnictwo w nich jest otwarte, jednak to rejestracja internetowa gwarantuje pewny udział.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt