MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Nudzą Cię kolejne konkursy na uczelni? Myślisz, że już nic Cię nie zaskoczy? Nie boisz się nowych wyzwań? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z tych pytań to PMChallenge jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź swoje umiejętności w 3 etapowych rozgrywkach o miano niepokonanego Project Managera! Przekonaj się, kim jesteś!! Podejmij ryzyko i rozpocznij interaktywną grę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Get a real CHALLENGE!

Konkurs Project Management Challenge jest skierowany do studentów z obszaru całej Polski. Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Na ochotników czekają trzy etapy, sprawdzające umiejętności związane z zarządzaniem projektami. Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję pobudzić swoją kreatywność w zakresie podejmowania decyzji dotyczących ryzyka oraz przedstawić swoje podejście do zachodzących zmian.

Jak wygląda przebieg konkursu?

Po rozwiązaniu Case Study online w pierwszym etapie, najbardziej skuteczni i efektywni uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w teście ról zespołowych (w formie online), który zdeterminuje skład grup w pierwszym finałowym zadaniu. Podczas finału w Szkole Głównej Handlowej uczestnicy zostaną podzieleni na trzy zespoły, które będą rywalizowały o przejście do kolejnego zadania w formie case study/gry symulacyjnej. Członkowie zwycięskiego zespołu podejdą do finałowego zagadnienia przechodząc przez proces weryfikacji wiedzy i umiejętności z technik i narzędzi zarządzania projektami w formie otwartych zadań.

Szczegóły na: www.pmchallenge.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt