MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Zdążyliśmy przed wprowadzonymi w połowie grudnia restrykcjami covidowymi! W dniach 6-9 grudnia odbył się kultowy Women in Tech Camp. w którym  wzięło udział 300 osób. Było wspaniale - intensywnie, inspirująco, pozytywnie, biało i pięęknie! :) Podczas 4-dniowego wydarzenia spotkało się 160 niezwykłych, mądrych i pełnych energii studentek pasjonujących się nowymi technologiami. Uczestniczki Campu przyjechały do Bukowiny Tatrzańskiej (dla niektórych na sam koniec świata) z 34 uczelni z całej Polski, a także kilkunastu szkół średnich. To one będą teraz zmieniać nasz świat na lepszy.

Podczas 4-dniowego wydarzenia spotkało się 160 niezwykłych, mądrych i pełnych energii studentek pasjonujących się nowymi technologiami. Uczestniczki Campu przyjechały do Bukowiny Tatrzańskiej (dla niektórych na sam koniec świata) z 34 uczelni z całej Polski, a także kilkunastu szkół średnich. To one będą teraz zmieniać nasz świat na lepszy.

W czasie Campu obyło się 45. wysokiej jakości warsztatów technicznych i z umiejętności miękkich z najlepszymi ekspertami z naszych firm partnerskich, sesja Role Model z 5 niezwykłymi kobietami ze świata nowych technologii, a także ekskluzywne Targi Kariery.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 140 niezwykłych gości - mentorów i speakerów z firm partnerskich, w tym ponad 100 mentorów, którzy wzięli udział w sesjach mentoringowych.

Były też liczne, huczne imprezy "networkingowe", które będziemy długo pamiętać :)

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego wyjątkowego wydarzenia! Dziękujemy też naszym partnerom: Amazon, Citi Handlowy, Goldman Sachs, Intel, Motorola Solutions, NatWest, Point 72, Procter & Gamble

 

http://www.itforshe.pl/pl/#tech-camp

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt