MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach otrzymał wyróżnienie Global Bronze w kategorii CIMA Prize-Winner Award podczas tegorocznej gali "CIMA Excellence Award 2021", która odbyła się 10 grudnia. Nagroda przyznawana jest przez the Global CGMA University and Academic Center of Excellence (COE).

The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Będąc częścią Association of International Certified Professional Accountants (Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości) zrzesza członków i studentów ze 192 krajów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w świecie biznesu.

Członkowie i studenci CIMA pracują w przemyśle, handlu, sektorze publicznym i organizacjach non-profit. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu wykształconych w zakresie finansów. 

Nagroda w kategorii CIMA Prize-Winner Award przyznawana jest partnerom uniwersyteckim, którzy wyszkolili najlepszych studentów CIMA. Wyniki tych studentów oparte są na egzaminach CIMA studium przypadku w sierpniu i listopadzie ubiegłego roku oraz w lutym i maju tego roku.

Więcej informacji nt. programu: cimaglobal.com 

Źródło: https://www.ue.katowice.pl

14.12.21

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt