MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Rozszerzamy ofertę targów, w których program Study in Poland wiosną 2022 roku będzie brał udział stacjonarnie ze stoiskiem narodowym. W kwietniu przyszłego roku ponownie będziemy w Stambule (będzie to drugi już stacjonarny udział w targach w tym mieście w ciągu roku akademickiego 2021/22) - na największych targach edukacyjnych w Turcji - IEFT.


W Mińsku natomiast będziemy promować polskie szkolnictwo wyższe w formule online – za to przez cały luty 2022!

Poniżej znajdą Państwo zaktualizowaną listę wydarzeń rekrutacyjnych, w których program Study in Poland weźmie udział wiosną 2022 (imprezy potwierdzone przez organizatorów wg stanu na 16.12.2021):

- BIAŁORUŚ, Mińsk – ONLINE - 1-28 lutego 2022 (expoforum.by)

- ROSJA, Moskwa - STACJONARNIE - 5-6 marca 2022 (znanie.info)

Zgłoś udział

- KAZACHSTAN, Nur-Sułtan - STACJONARNIE – 24-25 marca 2022 (IEF Bolashaq)

Zgłoś udział

- UZBEKISTAN, Taszkent - STACJONARNIE - 27-28 marca 2022 (IEF Bolashaq)

Zgłoś udział

- TURCJA, Stambuł - STACJONARNIE - 16-17 kwietnia 2022 (IEFT.net)

- UKRAINA, Kijów - STACJONARNIE – maj 2022 (edu-abroad.com.ua)

Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby targi odbyły się w sposób bezpieczny i zgodny z zaleceniami epidemiologicznymi.

W przypadku dodatkowych wymogów ze strony organizatorów, praca na stoisku narodowym Study in Poland może zostać zorganizowana w trybie zmianowym.

Może także zaistnieć konieczność wprowadzenia limitu uczestniczących w stoisku uczelni, w tym przypadku decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych (dot. Rosji i Kazachstanu).

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

 

W przypadku odwołania przez organizatorów wydarzeń stacjonarnych, będziemy zastępować je odpowiednikami w krajach, gdzie wydarzenia masowe są możliwe do zrealizowania bądź zastąpimy je targami online, skierowanymi na powyższe regiony.

Pomimo tej całej niepewności, mamy nadzieję na owocną wiosnę rekrutacyjną i serdecznie zapraszamy Państwa do wybrania się z nami tam, skąd przyjeżdża najwięcej studentów zagranicznych!

Więcej szczegółów na: www.info.studyinpoland.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt