MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

11 stycznia  - dzień przed ogólnopolską galą – będzie już wiadomo, które licea i technika z Wielkopolski okazały się najlepsze w kraju w Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022. Przedstawiciele najlepszych szkół wezmą udział w uroczystości na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Po raz pierwszy wyniki Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników zostaną ogłoszone na UAM przed ogólnopolską galą, zaplanowaną na 12 stycznia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uroczystość odbędzie się na  Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Morasku we wtorek 11 stycznia o godz.11.00. W auli zasiądą zaproszeni dyrektorzy i uczniowie wielkopolskich szkół. Ze względów epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest Partnerem Ogólnopolskiego Rankingu Liceów Perspektywy 2022 oraz partnerem i organizatorem Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022.

11 stycznia uroczystość ogłoszenia regionalnych wyników rankingu przeprowadzą także Uniwersytet Łódzki i Politechnika Białostocka,  a w ciągu najbliższych tygodni wojewódzkie gale poprowadzą Politechniki:  Gdańska, Rzeszowska, Śląska i Wrocławska. Stałymi partnerami Rankingu Liceów i Techników są od kilku lat Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Akademia Leona Koźmińskiego.  

Ogólnopolska gala Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 będzie dostępna online (bez rejestracji) na stronie www.perspektywy.pl 12 stycznia o 12.00. O tej samej zostanie uruchomiony serwis licea.perspektywy.pl i technika.perspektywy.pl, zawierający pełne tabele rankingowe.

www.perspektywy.pl

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt