MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Co w ręce, to w głowie – taka myśl przyświecała twórcom aplikacji maturalnych M’13 Matura Matematyka i Matura Język angielski na telefony komórkowe z systemem Android.

Obie aplikacje zostały przygotowane przez nauczycieli praktyków, mających niekwestionowane osiągnięcia w przygotowaniu do matur, współpracujących z okręgowymi i Centralną Komisją Egzaminacyjną.

M’13 Matura Matematyka zawiera ponad 600 unikalnych zadań-testów ze wszystkich działów obowiązkowych na maturze. Dla tych, którzy mogą mieć kłopot z ich rozwiązaniem zostały dołączone podpowiedzi.

M’13 Matura Język angielski uczy słówek do każdego tematu, sprawdza znajomość gramatyki i funkcji językowych niezbędnych do realizacji wypowiedzi pisemnych. Zawiera także dodatek „False Friends”, w którym omówione są najczęściej powtarzane błędy. Opanowanie materiału gwarantuje zdanie matury przynajmniej na poziomie podstawowym, a przy odrobinie wysiłku wystarczy na to kilkanaście dni.

Wyszliśmy z założenia, ze nowoczesne narzędzia, a takimi są komórki, idealnie nadają się, by wykorzystać je w przygotowaniach do matury, a tym samym spełnić marzenia o nauczycielu lekkim, łatwym w obsłudze i przyjemnym – mówi Max Ilmer z firmy Systemy Wspomagania Nauczania.

Pozostało tylko zastosować innowacyjne technologie tak, aby powstały aplikacje proste i przejrzyste, wygodne w użyciu, dostępne w każdym miejscu i czasie, na jeden dotyk ekranu komórki. Aplikacje działają off-line. Można je pobrać przez Google Play. Raz ściągnięte, nie wymagają więcej dostępu do Internetu. Można z nich korzystać dowolną ilość razy, w każdym miejscu i czasie.

4 miesiące temu SWN wprowadził na komórki i urządzenia mobilne aplikację JaViem do nauki słówek z niemieckiego i angielskiego oraz 21 słowników przedmiotowych i językowych.

Chcemy być liderem na rynku w segmencie mobilnych aplikacji edukacyjnych. Ten kierunek jest już na świecie bardzo popularny. Ma nawet swoją nazwę: M-learning – mówi Prezes Zarządu SWN Paweł Głuch.

Warto skorzystać z powtórki lub sprawdzenia poziomu swojej wiedzy z angielskiego i matematyki w nowoczesnej i wygodnej wersji LAST MINUTE.

Więcej informacji na stronie internetowej SWN.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt