MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

22 kwietnia rusza rekrutacja w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jaki kierunek wybrać? Najbliższe Drzwi Otwarte 20 kwietnia w Warszawie to najlepsza okazja do tego, by poznać ofertę uczelni i osobiście przekonać się, jak się studiuje w SWPS.

Spotkania z wykładowcami i studentami, warsztaty, wykłady i wystawy – od kwietnia do września tegoroczni kandydaci będą mogli wziąć udział w Drzwiach Otwartych w Warszawie oraz dniach dedykowanych poszczególnym kierunkom studiów w SWPS we Wrocławiu, Sopocie i Katowicach.

Drzwi Otwarte to okazja do poznania programów studiów, porozmawiania z przedstawicielami kadry SWPS oraz obecnymi studentami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Kandydaci będą także mogli zwiedzić budynek uczelni, zobaczyć sale wykładowe, laboratoria, biblioteki, odwiedzić uczelniane galerie sztuki, posiedzieć w studenckich kafejkach i podelektować się niezwykłą atmosferą, jaka panuje w SWPS.

Pierwsze Drzwi Otwarte w Warszawie odbędą się w dniu 20 kwietnia o godz. 11.00.

Kolejne terminy spotkań w wydziałach SWPS w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie i Katowicach dostępne są na stronie www.swps.pl.

Drzwi Otwarte odbywają się na terenie uczelni – w Warszawie przy ul. Chodakowskiej 19/31, we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 30, w Sopocie przy ul. Polnej 16/20, a w Katowicach przy ul. Kossutha 9.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt