MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Fundacja Mamy Prawa przedstawia pierwszy serwis internetowy poświęcony prawom uczniów i zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie Upowszechniania Praw Uczniów i Nauczycieli.

Czy wiecie, gdzie szukać wiedzy o swoich prawach? Dotychczas przepisy odnoszące się do praw uczniów były rozproszone w rozmaitych źródłach. Zamiarem Fundacji było zgromadzenie wszystkich najważniejszych praw dotyczących uczniów oraz nauczycieli w jednym miejscu. W tym celu powstał serwis internetowy Mamy Prawa, gdzie wspólnie ze społecznym rzecznikiem praw ucznia przygotowano materiały informacyjne. Rejestrując się w serwisie zyskujecie bezpłatny dostęp do zgromadzonej tam wiedzy. Możecie pobrać obszerną broszurę, w której zostały omówione i zobrazowane na przykładach, bazujących na doświadczeniu autora, najważniejsze prawa przysługujące uczniom. Przygotowano również szkolenie e-learningowe oraz test sprawdzający zdobytą wiedzę. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi każdy uczestnik otrzymuje nagrodę w postaci dyplomu, który może wygenerować ze strony serwisu. Analogiczne materiały zostały opracowane dla nauczycieli.

Ponadto, rejestrując się w serwisie, sprawiacie, że Wasza szkoła przystępuje do Rankingu Szkół. Im większa liczba uczestników z danej szkoły zarejestruje się oraz zda test, tym wyższą pozycję szkoła osiągnie w Rankingu Szkół.

Więcej na: www.mamyprawa.pl

oraz na Facebooku: www.facebook.com/MamyPrawa.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt