MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 
Politechnika Białostocka jest uczelnią, w której demokracja, równość i wolność są fundamentami współczesnego świata – czytamy w oświadczeniu dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB rektor Politechniki Białostockiej.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

dziś nad ranem świat stanął w obliczu bezprzykładnej agresji militarnej Rosji przeciwko Ukrainie. Politechnika Białostocka jest uczelnią, w której demokracja, równość i wolność są fundamentami współczesnego świata.

W tym trudnym czasie Politechnika Białostocka wyraża solidarność z całym narodem ukraińskim.

Z troską i niepokojem myślimy o naszych licznych ukraińskich partnerach: wykładowcach i studentach, którzy doświadczają w tej chwili skutków zbrodniczej polityki prezydenta Rosji. 

Przekazujemy Państwu wyrazy solidarności oraz wyrażamy nadzieję na szybkie i pomyślne rozwiązanie konfliktu.

Możecie liczyć na nasze wsparcie.

dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB
Rektor Politechniki Białostockiej

Politechnika Białostocka solidarna z Ukrainą (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 873 KB)

 

Oświadczenie środowiska akademickiego w związku z agresją Rosji na Ukrainę

W związku z agresją zbrojną Rosji na Ukrainę i brutalnym złamaniem umów międzynarodowych oraz standardów obowiązujących w cywilizowanym świecie, polskie środowisko akademickie stanowczo potępia napaść na naszego sąsiada i używanie wobec niego przemocy.

 

Źródło: https://pb.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.