MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 
Szanowni Państwo, dzisiaj rano na terenie Ukrainy został wprowadzony stan wojenny w związku z naruszeniem integralności tego kraju. W tych dramatycznych okolicznościach chcę wyrazić swoją solidarność z Narodem Ukraińskim oraz zadeklarować pomoc dla naszych studentów i pracowników pochodzących z Ukrainy.

Jesteście Państwo wśród przyjaciół, którzy pragną podnieść Was na duchu i zapewnić, że nie jesteście sami. Jako UAM dołożymy wszelkich starań, by choć trochę ulżyć Państwu w tym trudnym momencie.

W przypadku potrzeby uzyskania wsparcia bardzo proszę o zgłaszanie się bezpośrednio lub poprzez pocztę elektroniczną do prodziekanów ds. studenckich na właściwych wydziałach bądź o kontakt z pracownikami Biur Obsługi Studentów. W oddzielnej wiadomości zwróciłam się z prośbą do Państwa Dziekanów o szczególną troskę wobec zgłaszanych spraw.

Jestem przekonana, że w naszej akademickiej społeczności znajdziecie Państwo zrozumienie, a pracownicy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będą z wielką życzliwością podchodzili do wszelkich Państwa problemów, okazując stosowną pomoc.

Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska
Rektor

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave