MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 




W semestrze letnim bieżącego roku akademickiego studenci z Ukrainy studiujący na na Uniwersytecie w Białymstoku zostaną zwolnieni z opłat za studia. Mają również zagwarantowane nieodpłatne zakwaterowanie w domu studenckim.

Na Uniwersytecie w Białymstoku na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych studiuje obecnie 11 studentów z Ukrainy. Decyzją władz uczelni w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego zostaną zwolnieni z opłat za studia. Wszyscy żacy mają zagwarantowane nieodpłatne zakwaterowanie w domu studenckim, mogą też otrzymać zapomogi socjalne i wsparcie psychologiczne.

- Analizujemy jeszcze możliwości innych form wsparcia studentów z Ukrainy. Ci młodzi ludzie znaleźli się w bardzo trudnej życiowej sytuacji. Będziemy starali się pomagać im na bieżąco, dostosowując pomoc do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej każdego studenta - deklaruje dr hab. Jolanta Muszyńska prof. UwB.  

Gotowość wsparcia i koleżeńskiej pomocy (np. przy załatwianiu różnych spraw formalnych) zadeklarowali już także kolegom z Ukrainy studenci z Parlamentu Studenckiego UwB.

Źródło: https://uwb.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.