MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Polskie Towarzystwo Ekonomiczne zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w XXVI Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do końca września.  Zgłaszać się mogą szkoły, a nie uczniowie indywidualnie.

Zawody organizowane są w trzech turach: zawody I stopnia (szkolne) odbędą się 7 listopada 2012 r., II stopnia (okręgowe) – 11 stycznia 2013 r., a III stopnia (centralne) – 6 i 7 kwietnia 2013 r.

Dla laureatów, opiekujących się nimi nauczycieli, a także najlepszych szkół przewidziane są nagrody pieniężne, rzeczowe (laptopy), stypendia, wyjazdy zagraniczne, staże i praktyki. Ważne jest też to, że kilkadziesiąt wyższych uczelni przyjmuje laureatów na studia z pominięciem postępowania rekrutacyjnego.

Dodatkową atrakcją są spotkania olimpijczyków z osobami znanymi z pierwszych stron gazet, takich jak prezes Narodowego Banku Polskiego, członkowie rządu, czy prezes Giełdy Papierów Wartościowych.

Jak podkreśla prof. Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Olimpiada to nie tylko okazja do zdobycia nowoczesnej wiedzy z zakresu ekonomii, go­spodarki i finansów. To także wielka przygoda, motywacja do dalszej pracy, a często także przepustka do kariery.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej objęta została patronatem przez Perspektywy.

Szczegóły na stronie internetowej: www.owe.pte.pl, a także pod nr. tel. 22 551 54 01.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!