MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W ramach projektu „Strefa komfortu PSRP” istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej, bezpłatnej rozmowy online z psychoterapeutami.

Na rozmowę indywidualną w ramach teledyżuru psychoterapeutycznego każdy ze specjalistów ma zaplanowane 30 minut. Jest to rozmowa, podczas której specjalista udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wskaże potrzebne informacje. Przykładowy zakres pomocy to niepokój o bliskich, problemy ze snem czy też sposoby radzenia sobie z lękiem.

Projekt realizowany jest w ramach zadania zleconego przez Ministra Edukacji i Nauki, stąd porady psychologiczne mają charakter bezpłatny. Pomoc udzielana jest w języku ukraińskim.

Więcej informacji na temat pomocy psychologicznej można znaleźć na stronie internetowej: https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/ua/. Studenci mogą się tam zapisać na e-wizytę u psychoterapeuty i skonsultować się online. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne i zapewniające anonimowość. Dodatkowo na stronie jest opublikowana mapa, która wskazuje miejsca wsparcia, w których studenci mogą szukać pomocy.

„Strefa komfortu PSRP” to projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym. W ramach tej inicjatywy każdy student ma możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów.

Źródło: https://www.frse.org.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt