MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W celu wsparcia ukraińskich naukowców, uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy, Uniwersytet uruchamia dla nich specjalną ścieżkę "Grantów na start".

Badania w ramach grantu powinny dotyczyć współpracy naukowej w zespołach badawczych działających na naszej uczelni. Finansowaniem można objąć okres do trzech miesięcy, przewidziano jednak możliwość jego przedłużenia. Miesięczny koszt realizacji wynosi 5000 zł i obejmuje wszelkie koszty związane z pobytem badacza na Uniwersytecie. Granty mogą być finansowane z budżetów jednostek organizacyjnych, programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza lub z funduszu spójności.

Informacje na temat sposobu aplikacji i warunków realizacji grantu znajdują się w Zarządzeniu nr 40 z 14 marca 2022 r. Wniosek przygotowany w języku polskim lub angielskim należy złożyć w wersji papierowej do Działu Nauki lub Działu Nauki i Projektów CM, albo przesłać drogą elektroniczną na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: https://portal.umk.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt