MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


22-23 kwietnia na terenie warszawskiego EXPO przy. ul. Prądzyńskiego ponownie – po dwuletniej onlinowej przerwie – spotkamy się z maturzystami, aby pomóc im w wyborze kierunku studiów i uczelni.

Wśród wystawców XXX VII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2022 są uczelnie z Białegostoku, Gdańska i Gdyni, Gliwic, Lublina, Łodzi, Krakowa, Poznania, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Szczecina… Kandydaci na studia spotkają się także z przedstawicielami uczelni zagranicznych, które przedstawią oferty przygotowane m.in. przez szkoły wyższe w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Atrakcyjny program wydarzenia pomoże uczestnikom w przygotowaniu się do matury na ostatniej już prostej, ułatwi wypracowanie strategii wyboru studiów. Przyczynią się do tego także prezentacje poprowadzone przez Uczelnie-Wystawców na ich własnych stanowiskach, jak i te w przestrzeniach programowych, podczas wykładów i warsztatów. Program i rejestracja Salonowych wizyt są już dostępne na stronie internetowej wydarzenia. Więcej: salon.perspektywy.pl/2022

Zainteresowanie maturzystów bezpośrednim kontaktem z uczelniami jest ogromne; świadczy o nim frekwencja młodzieży podczas wiosennych spotkań na krajowych targach edukacyjnych w kolejnych ośrodkach akademickich. Zapraszamy Państwa do dołączenia do grona Wystawców – jeszcze kilka miejsc pozostało do dyspozycji.

 

Do zobaczenia!

https://salon.perspektywy.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt