{Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej!

Serdecznie zapraszamy na {Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej! W tym roku ponownie spotkamy się z Wami w formie wirtualnej. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10.00-13.00. Dzień Otwarty pozwoli Wam poznać naszych wspaniałych studentów i młodych naukowców. W ramach wydarzenia odpowiemy również na czacie na Wasze pytania, dotyczące studiów i procesu rekrutacji.

Wirtualny Dzień Otwarty zostanie podzielony na kilka części:

  1. „Oni wiedzą, jak to robić! Poznajcie naszych młodych naukowców”

Zaprezentujemy nasze wydziały, a także porozmawiamy z naukowcami, którzy – mimo młodego wieku – mają już na swoim koncie znacznie osiągnięcia.

  1. „Siła Kobiet”

Naszym Dniem Otwartym włączamy się też w ogólnopolską akcję „Dziewczyny na Politechniki”, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Ta część wydarzenia będzie poświęcona paniom. Ze studentkami, absolwentkami oraz pracownicami uczelni podyskutujemy m.in. o stereotypach związanych z płcią i studiami technicznymi oraz o innowacyjnych osiągnięciach badaczek z Politechniki Krakowskiej.

  1. „Razem zawsze łatwiej! Wspieramy naszych studentów”

W tej części skupimy się na życiu studenckim. Podyskutujemy z przedstawicielami kół naukowych i FutureLab – specjalnej jednostki PK, która wspiera kreatywnych studentów. Przedstawimy działalność Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej oraz możliwości wymiany studenckiej. Nie zabraknie miejsca na sport, o którym porozmawiamy ze studentami-sportowcami z AZS PK.

  1. „Jak żyć w Krakowie? Kilka praktycznych porad od naszych studentów”

Ponieważ studia dla wielu młodych ludzi wiążą się z przeprowadzką do innego miasta, także i ten ważny aspekt znajdzie swoje miejsce podczas naszego WDO. W tej części zaprezentujemy Osiedle Studenckie PK oraz praktyczne wskazówki od osób mieszkających w akademikach i tych wynajmujących mieszkanie. 


Ponadto, dla naszych widzów przygotowaliśmy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy!

Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku.

 ZOBACZ WIĘCEJ >>