MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Najbardziej wyczekiwane wydanie Perspektyw - z Rankingiem Szkół Wyższych i Rankingiem Kierunków Studiów to prawdziwa kopalnia informacji dla maturzystów. Czy jest lepsze miejsce i czas na pokazanie siły uczelnianej marki w tak precyzyjnie dobranym środowisku i kontekście?

Ukaże się on w czerwcowym numerze Miesięcznika Edukacyjnego "Perspektywy" oraz na stronie ranking.perspektywy.pl.

Ranking będzie wnikliwie analizowany przez władze uczelni i środowisko akademickie w Polsce, ale - przede wszystkim – przez maturzystów, którzy muszą podjąć jedną ze swoich najważniejszych życiowych decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów.

Z satysfakcją informujemy, że rankingowe wydania "Perspektyw" (oraz serwis internetowy ze szczegółowymi zestawieniami tabelarycznymi) są szeroko cytowane i komentowane w mediach. Świadczy o tym tytuł "Najbardziej opiniotwórczego miesięcznika w Polsce" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów oraz statystyki Google Analytics: w 2021 r., tylko w ciągu dwóch dni po opublikowaniu rankingu, stronę tę odwiedziło ponad 100 tysięcy "unique users"!

Wyniki rankingu ogłoszone zostaną podczas uroczystości z udziałem rektorów najlepszych polskich uczelni i kierownictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki. Powiadomimy Państwa ze stosownym wyprzedzeniem o dokładnym terminie tego wydarzenia.

Zapraszamy na nasze łamy!

Na zlecenia od Państwa czekamy do 29 kwietnia.

ZLECENIE

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt