MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Wyobraź sobie sytuację, w której profesor przebywający w USA w czasie rzeczywistym konsultuje się z nauczycielem akademickim z Polski. Choć dzieli ich Atlantyk, prowadzą wspólny wykład dla studentów. Niemożliwe? A jednak! Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie, jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce wdraża zaawansowaną technikę nauczania - hologram learning.

 

Na czym polega wyjątkowość programu?

Wdrożenie systemu jest odpowiedzą na problemy, z jakimi borykamy się na co dzień. Intensywne tempo życia sprawia, że mamy coraz mniej czasu, a zdecydowanie za dużo obowiązków. Jest to idealne rozwiązanie dla studentów i wykładowców, którzy nie mogą dojeżdżać regularnie na zajęcia. Ponadto, system pozwala na współpracę z zagraniczną kadrą nauczycielską, co niewątpliwie podnosi poziom i prestiż wykładów. – Tryb hologram learning umożliwia interakcję w czasie rzeczywistym między studentem i wykładowcą – mówi Małgorzata Wirtek, Dyrektor Generalny EWSPA. – Jego niekwestionowanym atutem jest to, że stwarza nieograniczone pole możliwości. Przykład? Ludzie rozsiani po najdalszych zakątkach świata mogą spotkać się w jednym miejscu, o tej samej porze i to bez przemieszczania. Genialne! – dodaje Wirtek.

Program wzbogaca edukacyjną ofertę uczelni o multimedialne rozwiązania. Zastosowanie hologramów wykładowców ułatwia zagranicznym profesorom aktywne uczestnictwo w zajęciach. Dzięki platformie, którą prowadzi EWSPA całość wykładów zamieszczana jest w internecie. Takie rozwiązanie sprawia, że studenci mogą wielokrotnie powracać do interesujących ich materiałów.

Możliwości, które oferuje nowoczesna technologia są nieocenione ze względu na czas i komfort nauki. Warto się z nimi zapoznać, bowiem zarówno studenci, kadra wykładowcza, jak i system edukacji mogą na tym bardzo skorzystać.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!