MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Trwa rekrutacja do 5. edycji programu rozwojowego dla uczennic z całej Polski „Jestem Liderką”, angażujących się w projekty społeczne, polityczne oraz działające na rzecz integracji i wyrównywania szans. Fundacja Perspektywy jest jednym z partnerów programu.  

Program realizowany od ponad 4 lat przez Fundację Vital Voices Poland skierowany jest do uczennic w wieku 16-19 lat z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 kwietnia 2022 r., listę finalistek poznamy w maju. Celem programu jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych u młodych dziewczyn, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa. Do udziału w tegorocznej edycji organizatorzy w szczególności zapraszają uczennice angażujące się w projekty społeczne, polityczne oraz dotyczące praw obywatelskich.

Jak aplikować?

W konkursie mogą uczestniczyć dziewczyny z całej Polski zainteresowane rozwojem swoich zdolności przywódczych. Przepustką do finału jest dla nich przygotowanie i wysłanie do 10 kwietnia 2022 r. aplikacji składającej się z eseju pod tytułem: „Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy ” oraz kwestionariusza, znajdującego się na stronie konkursu Jestem Liderką 5 – start rekrutacji – Vital Voices Polska. Kapituła, składająca się z przedstawicieli organizacji Vital Voices oraz partnerów konkursu, wyłoni dwadzieścia jeden najlepszych prac. Lista finalistek zostanie ogłoszona w maju.

Dołącz do grona ‘liderek jutra’

Nagrodą dla finalistek jest udział w tygodniowym programie rozwojowo – mentoringowym, który odbędzie się w Warszawie, w drugiej połowie czerwca. Uczestniczki wezmą udział w szkoleniach z zakresu: przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery oraz rozwoju mocnych stron. Każdej z uczestniczek zostanie dobrana mentorka, która pracuje z nią indywidualnie. Finalistki dostają też szansę otrzymania staży w polskich oraz międzynarodowych firmach i instytucjach.

Więcej o programie na stronie www.vitalvoices.pl

oraz Jestem Liderką 4 GALA 21.06.2021 - YouTube

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt