MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Studenckie Targi Pracy SGH odbywające się w dniach 30.03-01.04 2022 roku to idealna okazja dla studentów na poznanie przyszłych pracodawców. Partnerami wydarzenia są liczne firmy działające na polskim rynku (i nie tylko), które dają młodym ludziom możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia podczas praktyk i stażów. 

Głównym elementem STP jest stacjonarna wioska targowa, która będzie miała miejsce już w najbliższą środę 30 marca, na której uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy i materiałami promocyjnymi firm, a także porozmawiać z przedstawicielami wystawców, którzy odpowiedzą na każde nurtujące ich pytanie.


Nieodłączną częścią wydarzenia są warsztaty i prelekcje naszych Partnerów w formie online na różne, ciekawe tematy, które mogą być pomocne przy prowadzeniu własnej kariery, a także cieszące się dużym zainteresowaniem zdalne keynote panele, czyli prezentacje naszych Partnerów połączone z sesją Q&A.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również online na prelekcje naszych gości specjalnych, którzy opowiedzą o interesujących zagadnieniach. Jednym z tegorocznych gości będzie prof. Leszek Balcerowicz.

Studenckie Targi Pracy SGH to punkt obowiązkowy każdego studenta planującego swoją przyszłą ścieżkę zawodową. Wydarzenie to otwiera drzwi do poznania wielkich firm od środka i zrobienia pierwszego kroku w stronę sukcesu! Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie stąd same korzyści! Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony STP na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami.


Link do Fanpage-u: Studenckie Targi Pracy SGH | Facebook

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt