MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Przyznano certyfikaty „Inwestor w Kapitał Ludzki 2021”. Jest to szczególne wyróżnienie, które w 100% jest oparte o opinie pracowników na temat poszczególnych aspektów środowiska pracy, które kształtuje pracodawca. To stanowi o wyjątkowym charakterze otrzymanego certyfikatu. 

Program badawczo-certyfikacyjny „Inwestor w Kapitał Ludzki” to pierwszy w Polsce projekt wyróżniający pracodawców za realizowaną politykę HR. U podstaw Programu leży poznanie opinii pracowników na temat ich poziomu satysfakcji, zaangażowania jak i pozostałych aspektów środowiska pracy (m.in. kwestie dotyczące relacji, komunikacji, współpracy, możliwości rozwoju kompetencji, skłonności do polecania produktów/usług firmy i miejsca pracy). O przyznaniu wyróżnienia decyduje siła głosu pracowników oraz pozytywna opinia Kapituły Programu. W ten sposób organizator potwierdza jakość realizowanych działań z obszaru HR. Oznacza to, że Laureaci Programu „Inwestor w Kapitał Ludzki” to organizacje, których działania związane z budowaniem satysfakcjonującego i angażującego środowiska pracy, są dostrzegane i doceniane przez współpracowników.

Ostani rok to okres, w którym pracownicy jak i pracodawcy mierzyli się z wieloma wyzwaniami. Na szczególne słowa uznania zasługują pracodawcy, którzy podtrzymują i dostosowują swoje działania w ramach realizowanej polityki personalnej, a działania te jednocześnie są dostrzegane i docenianie przez współpracowników.  

Wśród wyróżnionych pracodawców w ramach programu „Inwestor w Kapitał Ludzki 2021” znajdują się:
1) Bank Gospodarstwa Krajowego
2) T-Mobile Polska
3) SMYK
4) ECO Kutno
5) Cushman & Wakefield
6) Dachser
7) Caparol Polska
8) Colliers Poland
9) Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń
10) Inter Cars
11) ILS
12) NetWorkS!
13) Polskie Sieci Elektroenergetyczne
14) Unum Życie TUiR
15) No Limit

Składamy serdeczne gratulacje dla Członków/Członkiń Zarządu, Zespołów HR, Menedżerów/Menedżerek i wszystkich współpracowników wyróżnionych pracodawców. Jesteśmy przekonani, że działania podejmowane na rzecz budowania satysfakcjonującego i angażującego środowiska pracy będą przyczyniać się do osiągania kolejnych sukcesów!

Program certyfikacyjny „Inwestor w Kapitał Ludzki” jest realizowany przez agencję badawczą „Experience Institute”. Badania w ramach Programu są realizowane przez cały rok. Do projektu można dołączyć w dowolnym momencie.

Więcej informacji na temat Programu znajduje się na stronie „Inwestor w Kapitał Ludzki”: https://inwestorwkapitalludzki.pl/

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!