MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Ponad 50 uczelni zaprezentuje się na Salonie Szkół Wyższych podczas Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2022, który już 22-23 kwietnia przyjmie gości w Warszawskim EXPO XXI przy. ul. Prądzyńskiego 12/14. Maturzyści poznają propozycje studiów oferowanych nie tylko w stolicy, ale także w innych ośrodkach akademickich. Warto przedstawić młodzieży perspektywę studiów – także na uczelniach, które znajdują się dalej od ich miejsca zamieszkania.  Apelujemy do wszystkich uczestników wydarzenia: bądźmy mobilni!

Do dyspozycji salonowych gości stawiamy jedną z największych hal w Warszawie, przestronne stoiska oddzielone bezpieczną przestrzenią, scenę główną i aule wykładowe z programem spotkań inspiracyjnych, informacyjnych i warsztatowych dla maturzystów, którym przyjdzie w tym roku podjąć decyzję o wyborze kierunku studiów i uczelni. W tym roku Salon odwiedzą także kandydaci z Ukrainy, zatem warto przygotować się na spotkania z nimi.

Czas leci: na tegorocznym Salonie poznamy zwycięzców X edycji Konkursu Genius Universitatis. Ta gala będzie wyjątkowa w takim samym stopniu, jak reklamowe kreacje nadesłane przez uczelnie w siedmiu kategoriach i tej specjalnej, jubileuszowej, Best Genius! Już nie możemy doczekać się na wielki finał konkursu, w piątek, 22 kwietnia.

Na niezdecydowane uczelnie zainteresowane Salonem czeka jeszcze kilka ostatnich miejsc – serdecznie zapraszamy!

Kontakt:  Dział marketingu, tel. 22 628 58 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia!

https://salon.perspektywy.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt