MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Serdecznie zapraszamy uczennice do udziału w Międzynarodowym Konkursie ENHANCE GIRLS IN STEM. Organizatorem jest Politechnika Warszawska we współpracy z sześcioma czołowymi politechnikami europejskimi oraz ze wsparciem Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Chcemy zachęcać młode osoby do szukania pomysłów, które będą pomocne w rozwiązywaniu środowiskowych problemów lokalnych i motywować do podjęcia studiów na kierunkach ścisłych i technicznych.

Konkurs jest adresowany do dziewcząt ze szkół średnich w wieku od 16 do 19 lat z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Norwegii i Szwecji.

Na finalistki konkursu czekają atrakcyjne nagrody, wśród nich wizyta w Berlinie, Mediolanie, Trondheim, Göteborgu lub Walencji - na wybranej uczelni konsorcjum, Interrail Global-Passes czyli bilety kolejowe ważne w 33 krajach Europy oraz markowe laptopy!

Zachęcamy uczestniczki do nakręcenia krótkich filmów, w których przedstawią problem środowiskowy ze swojego otoczenia i zaproponują, jak go rozwiązać.

Finał Konkursu odbędzie się na największej imprezie dla kobiet z obszaru z obszaru informatyki, technologii i nauki - Perspektywy Women in Tech Summit 2022, na którą zaproszenie otrzyma delegacja szkoły.

Szczegóły dotyczące konkursu: https://www.girls.enhance.pw.edu.pl. Termin przesłania filmu i formularza aplikacyjnego upływa w dn. 20 kwietnia 2022 r.

Załączamy GRAFIKE FB, GRAFIKĘ IG i PLAKAT do promocji konkursu. 

Z wyrazami szacunku
Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej
Pl. Politechniki 1, pok. 234
00-661 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt