MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Czas studiowania jest idealnym momentem na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Dlatego w większości szkół wyższych prężnie działają Biura Karier i Praktyk. Nie inaczej jest w warszawskiej Wyższej Szkole Bankowej.

Oprócz organizowanych licznych spotkań i warsztatów rozwojowych, BKiP wdrożyło platformę JobTeaser, jeden z najnowocześniejszych portali kariery i ofert pracy dla studentów i absolwentów. To narzędzie mające na celu wsparcie studentów w wejściu na rynek pracy, a partnerów biznesowych w poszukiwaniu młodych talentów.

JobTeaser to bezpłatna, wszechstronna platforma zaprojektowana tak, aby wspierać studentów w trakcie budowania wymarzonej kariery zawodowej przez cały okres studiów. Na platformie znajdują się nie tylko oferty pracy, staży i praktyk.

Korzystając z platformy JobTeaser studenci otrzymują dostęp do wydarzeń i porad rekrutacyjnych, możliwość umawiania się na spotkania z doradcami kariery oraz wiele innych narzędzi i informacji przydatnych w rozwoju kariery - mówi Joanna Wieleba, przedstawicielka JobTeaser w Polsce.

Z pozycji osoby szukającej pracy korzystanie z platformy jest bardzo proste. W przypadku studentów WSB Warszawa wystarczy wejść na stronę www, utworzyć konto i już z tego poziomu można przeglądać oferty. Warto wgrać swoje CV, najlepiej w formacie PDF, dzięki czemu pracodawcy będą mogli się z nim zapoznać i zaproponować spotkanie, nawet jeśli nie otrzymali aplikacji na daną ofertę.

A jak wygląda korzystanie z platformy z punktu widzenia pracodawcy?

Pracodawcy zyskują możliwość bezpośredniego rekrutowania studentów i absolwentów naszej uczelni w prosty i szybki sposób. Wystarczy założyć podstawowe konto rekrutera. Dla Partnerów Biznesowych WSB Warszawa proponujemy rozszerzony wariant konta pracodawcy, który daje szansę zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez różnorodne formy wizualne i tekstowe. Nowe rozwiązanie zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez współpracujące z nami firmy - mówi Kamila Kralczyńska, kierownik Biura Karier i Praktyk WSB Warszawa.

Rekrutacja z JobTeaser jest precyzyjna, szybka i skuteczna.

Cieszymy się, że możemy zaproponować to narzędzie zarówno naszym studentom i absolwentom, jak i pracodawcom. Wierzymy, że dzięki platformie JobTeaser rekrutacja będzie jeszcze bardziej precyzyjna, szybsza i skuteczniejsza - uzupełnia Kamila Kralczyńska.

JobTeaser na telefonie

Aplikację JobTeaser można również zainstalować na smartfonie w systemie Android oraz iOS, dzięki czemu można korzystać z niej w dowolnej chwili.

Więcej informacji o platformie na stronie: www.wsb.pl/warszawa/strefa-studenta/biuro-karier-i-praktyk/platforma-jobteaser 

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

WSB Warszawa należy do grupy Wyższych Szkół Bankowych, największej grupy niepublicznych uczelni biznesu w Polsce. Od wielu lat WSB kształci w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w WSB to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie współpracuje z przedstawicielami biznesu i zagranicznymi uczelniami. Dzięki temu studenci na zajęciach korzystają z doświadczenia partnerów WSB, biorą udział w stażach, praktykach, wizytach studyjnych w firmach i wyjazdach zagranicznych.

Dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ofertą studiów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej lub chcą skierować do nas swoich pracowników, przygotowano Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb.

Więcej informacji o WSB Warszawa na stronie: www.wsb.pl/warszawa/

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt