MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Fundacja Vital Voices Poland już po raz piąty ogłasza nabór do programu rozwojowego dla uczennic(w wieku 16-19 lat) z całej Polski „Jestem Liderką”, angażujących się w projekty społeczne, polityczne oraz działające na rzecz integracji i wyrównywania szans. Fundacja Perspektywy jest jednym z partnerów programu.

Celem programu jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych u młodych dziewczyn, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa.

W konkursie mogą uczestniczyć dziewczyny z całej Polski zainteresowane rozwojem swoich zdolności przywódczych. Przepustką do finału jest dla nich przygotowanie i wysłanie do 10 kwietnia 2022 r. aplikacji składającej się z eseju pod tytułem: „Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy ” oraz kwestionariusza na http://vitalvoices.pl/jestem-liderka-5-start-rekrutacji/

Nagrodą dla finalistek jest udział w tygodniowym programie rozwojowo-mentoringowym, który odbędzie się w Warszawie, w drugiej połowie czerwca. Uczestniczki wezmą udział w szkoleniach z zakresu: przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery oraz rozwoju mocnych stron. Każdej z uczestniczek zostanie dobrana mentorka, która pracuje z nią indywidualnie. Finalistki dostają też szansę otrzymania staży w polskich oraz międzynarodowych firmach i instytucjach.

Więcej o programie na stronie www.vitalvoices.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave