MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Tuż po zakończeniu egzaminów maturalnych 2022 opublikowany zostanie Ranking Szkół Wyższych oraz Ranking Kierunków Studiów Perspektywy 2022.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas uroczystości z udziałem rektorów najlepszych polskich uczelni i kierownictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki. Gala Rankingu odbędzie się w dniu 22 czerwca br. o godz. 12.00 w hotelu Novotel w Warszawie.

Ranking jest wnikliwie analizowany przez władze uczelni i środowisko akademickie w Polsce, ale - przede wszystkim – przez maturzystów, którzy muszą podjąć jedną ze swoich najważniejszych życiowych decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów. Publikowane zestawienia są dla nich busolą, która tę decyzję uzbraja w ważne argumenty.

Z satysfakcją informujemy, że rankingowe wydania "Perspektyw" (oraz serwis internetowy ze szczegółowymi zestawieniami tabelarycznymi) są szeroko cytowane i komentowane w mediach. Świadczy o tym tytuł "Najbardziej opiniotwórczego miesięcznika w Polsce" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów oraz statystyki Google Analytics: w 2021 r., tylko w ciągu dwóch dni po opublikowaniu rankingu, stronę tę odwiedziło ponad 100 tysięcy "unique users"!

Na zlecenia czekamy do 27 maja POBIERZ ZLECENIE

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt