MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Cztery lata temu wystartowała wyjątkowa impreza - Perspektywy Women in Tech Summit, która stała się największą imprezą w Europie dla kobiet w technologiach. Co roku przyciąga największe autorytety świata technologii oraz studentki, naukowczynie i specjalistki już pracujące - zainteresowane rozwojem i pracą w branży TECH & IT.

Perspektywy Women in Tech Summit 2022, odbywający się w Warszawie 7 i 8 czerwca, zgromadzi in-person ponad 5 tys. utalentowanych inżynierek, programistek, menedżerek, startuperek i naukowczyń oraz innych kobiet zainteresowanych technologiami i chcących zdobyć cenną wiedzę o zmianach zachodzących we współczesnym świecie.
Strona wydarzenia: https://womenintechsummit.pl

Serdecznie zapraszamy STUDENTKI i STUDENTÓW kierunków technicznych i ścisłych oraz kierunków biznesowych związanych z nowymi technologiami, a także wykładowców i badaczy z polskich uczelni do udziału w Summicie 2022. Oferujemy BEZPŁATNE BILETY!

Udział w Summicie ma przede wszystkim sens dla młodych osób poszukających swojego miejsca w branży technologicznej - oferujemy 2 dni wykładów specjalistek i ekspertów z najbardziej innowacyjnych firm i uczelni z całego świata, szeroką paletę warsztatów, targi kariery z 65. globalnymi firmami technologicznymi (!) plus profesjonalny mentoring. Jest to miejsce na znalezienie praktyki, pierwszej pracy, a także zainspirowanie się historiami kobiet robiących spektakularną karierę w branży high tech.

Jak zdobyć bezpłatne bilety na Summit? Należy zaaplikować o nie do 25 maja, poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://womenintechsummit.pl/grants/

Będziecie wspominać to wydarzenie przez wiele lat!

Do zobaczenia na Summicie!

Dr Bianka Siwińska
Prezeska Fundacji Edukacyjnej Perspektywy
Inicjatorka i szefowa Perspektywy Women in Tech Summit 2022

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt