MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Kampania informacyjna dla kandydatów na studia ma swoją stałą dynamikę: po raz 32. do rąk absolwentów liceów i techników trafi we wrześniu szlagier Perspektyw, „Informator dla Maturzystów”, którzy staną się studentami w roku akademickim 2023/24.

Publikacja - w nakładzie 40 000 egzemplarzy - będzie miała premierę na wrześniowym Salonie Maturzystów Perspektywy 2022. Goście spotkań regionalnych (po dwóch latach wracamy do stacjonarnej formuły in-person) otrzymają swój Informator bezpłatnie. Na ten cel przeznaczyliśmy 40 tysięcy egzemplarzy, 5 tys. egz. kierujemy do sprzedaży. Ważnym uzupełnieniem potrzeb przyszłych studentów, ich bliskich, wychowawców i doradców kariery, będzie także e-book Informatora, dostępny przez cały rok na stronie Perspektywy.pl (ten dla tegorocznych kandydatów nadal jest pobierany!).

Na 260 stronach popularnej publikacji znajdą się szczegółowe informacje o zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie w Polsce, przypomnimy rekomendacje zawarte w najnowszym Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2022, oddamy głos studentom popularnych i niszowych programów, pomożemy w stworzeniu indywidualnych strategii maturalnych wiodących na studia, przedstawimy kolejne ciekawe miasta akademickie. Zaprezentujemy stały cykl Super Uczelni i Super Kierunków przygotowany przez autorów ze szkół wyższych. Omówimy dokładnie zasady egzaminu i proces przygotowań do „starej” (aktualnej dla absolwentów techników) i nowej (dla absolwentów liceów) matury 2023.

Harmonogram Salonu Maturzystów Perspektywy 2022 i informacje ważne dla wystawców opublikujemy już wkrótce. Na łamy Informatora zapraszamy już teraz – oferta jest gotowa dla wszystkich uczelni i wydziałów podzielających opinię, że „Informator dla Maturzystów” Perspektyw  to must have uczelnianej promocji.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt