MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Po dwóch latach pandemii wracamy do tradycji śródrocznego podsumowywania działań w ramach programu "Study in Poland" oraz konsultacji środowiskowych w formacie face-to-face podczas Narady uczelni zrzeszonych w programie.

W tym roku, serdecznie zapraszamy na Naradę konsultacyjną "Study in Poland" 1 lipca w Łodzi. Gospodarzem wydarzenia jest Politechnika Łódzka.

Celem narady jest podsumowanie realizacji programu „Study in Poland” w mijającym roku akademickim, przyjęcie zasad i planu działań w roku akad. 2022/23, a także omówienie priorytetów na lata 2022-2025.

Z całą pewnością, będzie to kluczowe spotkanie - wydarzenia ostatnich dwóch lat zmieniły świat radykalnie. Pandemia, a następnie wojna w Ukrainie wraz z innymi konfliktami i napięciami politycznymi w różnych częściach świata spowodowały, że tradycyjne dla nas główne rynki rekrutacji zagranicznej (takie jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan) przestały być w dużej mierze dostępne. Musimy na świeżo spojrzeć na mapę świata i zdefiniować priorytetowe kierunki promocji zagranicznej na nowo.

Konferencja odbędzie się w Łodzi, w Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej przy Kpt. Franciszka Żwirki 36, 1 lipca 2022 w godzinach 10:00 - 13:00

Gościem Specjalnym Narady będzie British Council.

Prosimy o wpisanie tej daty już teraz do Państwa kalendarzy! Tradycyjnie, sugerujemy udział w naradzie Rektora lub Prorektora odpowiadającego za międzynarodową promocję i współpracę uczelni, Pełnomocnika ds. programu „Study in Poland” oraz dyrektorów lub przedstawicieli pionów promocji i współpracy międzynarodowej.

W najbliższych dniach uruchomimy stronę internetową Narady – będzie dostępna pod adresem: www.studyinpoland.pl/narada2022

 Znajdą się na niej niezbędne informacje organizacyjne, program, a także formularz rejestracyjny on-line.

Termin zgłoszeń: 24 czerwca 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie uczelnie uczestniczące w "Study in Poland"!

Dodatkowe informacje:

Julia Łysik,
Koordynatorka programu "Study in Poland"
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 821 90 27

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt