MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Już 25-ego czerwca w Warszawskiej Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się konferencja Warsaw 2.0 Summit: At the Forefront of Neuro Innovation podkreślająca rolę technologii w walce z problemami neurologicznymi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację  POLAND 2.0 zrzeszającą młodych, ambitnych studentów uczelni zagranicznych poprzez, m.in. organizację corocznej konferencji biznesowo-technologicznej POLAND 2.0 Summit w Londynie.

W czasie czerwcowego wydarzenia, Warsaw 2.0 Summit uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać czterech przedstawicieli Polskich start-upów opracowujących rozwiązania pozwalającego na leczenie chorób neurologicznych oraz rehabilitację pacjentów m.in. Elżbietę Włodarską z BioMinds, Tomasz Rudolfa z The Heart oraz reprezentantów Neuromedical, i Neurodevice. Oprócz paneli dyskusyjnych moderowanych przez Profesor Katarzynę Kolasę, przewidziany jest też występ gościa specjalnego, warsztaty prowadzone przez partnerów konferencji oraz sesja networkingowa.

Warsaw 2.0 Summit to również doskonała okazja dla obecnych licealistów, maturzystów i studentów pierwszego stopnia do zapoznania się z programem EDU 2.0, którego celem jest ułatwienie  procesu rekrutacji na najlepsze europejskie uniwersytety, oraz program WORK 2.0, umożliwiając aplikację na prestiżowe staże w firmach partnerskich fundacji POLAND 2.0.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich po ówczesnym zarejestrowaniu się na stronie internetowej organizatora. Warsztaty poprzedzające konferencję rozpoczną się o godzinie 15:30, konferencja o 17:00, a całość zakończy się o 21:00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Fundacja POLAND 2.0 to organizacja zrzeszająca młodych i ambitnych Polaków zafascynowanych nowymi technologiami oraz niestandardowymi rozwiązaniami. Od 2015 roku skupiamy studentów, profesjonalistów oraz przedsiębiorców na corocznej konferencji Poland 2.0 Summit o tematyce start-upów, technologii i przedsiębiorczości. Niezmiennie, od pierwszej edycji eventu, partnerem strategicznym konferencji Poland 2.0 jest Boston Consulting Group.

Już w listopadzie zaplanowana jest kolejna konferencja, tym razem w Londynie, o której więcej informacji pojawi się już wkrótce na mediach społecznościowych organizacji.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt