MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Kto zwyciężył w Rankingu Uczelni Akademickich, a kto prowadzi najwięcej najlepszych w Polsce kierunków studiów? Czy nastąpiły zmiany w czołówce uczelni niepublicznych i która szkoła wyższa jest najbardziej umiędzynarodowiona? – na te i wiele innych pytań odpowiemy już we środę 22 czerwca.  

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w południe, ale będą dostępne na stronie ranking.perspektywy.pl już od północy z 21 na 22 czerwca. We środę uroczystość będzie transmitowana dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Gali zorganizowanej w hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

 

Pandemia i postpandemiczna „nowa normalność” nie spowodowały gwałtownych przetasowań w naszym rankingu. Troska o najwyższą jakość kształcenia i badań to swoisty constans, działanie aktualne w każdej sytuacji.

Perspektywy ogłoszą wyniki Rankingu Szkół Wyższych już po raz 23. Nad Rankingiem pracujemy praktycznie przez cały rok -  dyskutujemy z polskimi i zagranicznymi ekspertami na temat jego kryteriów, organizujemy posiedzenia Kapituły pod przewodnictwem profesora Michała Kleibera, zbieramy i starannie weryfikujemy dane.

Im bliżej godziny 00:01 22 czerwca, tym większe są emocje wśród uczelni, ale także wśród twórców Rankingu. Bo oto prezentujemy wszystkim: środowisku akademickiemu, mediom, a przede wszystkim  najważniejszym odbiorcom naszego Rankingu, czyli maturzystom – panoramiczną „fotografię” polskich szkół wyższych i kierunków studiów. Czynimy to ze świadomością, że młodzi ludzie właśnie na jej podstawie dokonują wyboru uczelni i kierunku. Czujemy się za to odpowiedzialni!

 Przypominamy zatem: 

  • 22 czerwca, godzina 00:01, serwis perspektywy.pl
  • transmisja z wydarzenia we środę 22 czerwca o godz. 12.00 na stronie pl

Sprawdźmy razem, kto najlepiej wypadł na tegorocznej rankingowej fotografii!

 

Perspektywy

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt