MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Olena Shapovalova, dyrektorka "Ukrainian State Center for International Education" realizującego program Study in Ukraine, będzie gościem na dorocznej naradzie polskich uczelni akademickich uczestniczących w wieloletnim programie Study in Poland, który prowadzony jest wspólnie przez KRASP - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Pierwsze dni i noce bombardowania Kijowa przez rosyjskich agresorów Olena spędziła w prowizorycznym schronie przeciwbombowym, a potem organizowała ewakuację kilkudziesięciu tysięcy studentów zagranicznych studiujących w ukraińskich uczelniach w Charkowie, Sumach, Połtawie... To była prawdziwa epopeja, o której będą kiedyś kręcone filmy...

Podczas narady SIP, która odbędzie się 1 lipca na Politechnika Łódzka, Olena wygłosi keynote speech "International education in Ukrainie during the war: challenges and perspectives” i przybliży rektorom i przedstawicielom 60 naszych czołowych uczelni realia ukraińskiego szkolnictwa wyższego w tym najbardziej dramatycznym okresie istnienia niepodległej Ukrainy.

Więcej o naradzie w Łodzi: http://www.studyinpoland.pl/narada2022/

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt