MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Po dwóch latach pandemii serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej w trybie „in-person” tradycyjnej śródrocznej narady konsultacyjnej uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland", który prowadzony jest wspólnie przez KRASP i Perspektywy.

Narada – którą prowadził będzie prof. Jerzy Lis, rektor AGH, przewodniczący Komisji ds. współpracy Międzynarodowej KRASP, odbędzie się 1 lipca w Łodzi, jej gospodarzem jest Politechnika Łódzka.

Na naradę przyjedzie specjalnie z Kijowa dr Olena Shapovalova, dyrektorka Ukrainian State Center for Internationa Cooperation, która prowadzi „Study in Ukraine”. Otrzymamy z pierwszej ręki informacje absolutnie niezbędne do właściwego prowadzenia współpracy z Ukrainą.

Przedstawimy również, z udziałem ambasadora Uzbekistanu w Polsce, pana Bakhroma Babayeva, program PRIORYTET: UZBEKISTAN, gdyż na tym kraju skupione zostaną w najbliższym roku nasze wysiłki promocyjne.

Zaproszony też został do Łodzi pan Piotr Semeniuk, nowy dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej MEiN.

Celem narady jest podsumowanie realizacji programu „Study in Poland” w mijającym roku akademickim, przyjęcie zasad i planu działań w roku akad. 2022/23, a także omówienie priorytetów na lata 2022-2025.

Ze względu na wagę spraw, które zostaną poruszone na naradzie, sugerujemy udział w niej „wzmocnionych” reprezentacji uczelni z Ich Magnificencjami - o ile to możliwe – lub prorektorami na czele.

W załączeniu szczegółowy program narady. Zgłoszenia udziału poprzez przycisk REJESTRACJA. Udział oczywiście bezpłatny. O komfort pobytu dba gospodarz narady 2022 - prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik - rektor Politechniki Łódzkiej.

Do zobaczenia w Łodzi!

 

Waldemar Siwiński
z Zespołem „Study in Poland”

 

REJESTRACJAW przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Julia Łysik, koordynatorka "Study in Poland",
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 821 90 27

www.studyinpoland.pl/narada2022

Narada konsultacyjna 2022

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt