MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Z myślą o maturzystach 2023, którzy jako pierwsi zmierzą się z egzaminem w nowej, trudniejszej formule, przygotowaliśmy Salon Maturzystów Perspektywy 2022, który rozpocznie się już 6 września.

14 największych ośrodków akademickich będzie gościć od 6 do 30 września Salon Maturzystów, zorganizowany – po dwuletniej pandemicznej przerwie – w formule stacjonarnej. Podczas tegorocznej kampanii skupimy się na zmianach w maturze od 2023 roku, właściwych przygotowaniach do tego egzaminu, a przede wszystkim na pomocy maturzystom w podejmowaniu przemyślanych decyzji przy wyborze kierunku studiów i uczelni. Salon Maturzystów Perspektywy 2022 został objęty patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Salon Maturzystów Perspektyw to spotkania łączące maturę ze studiami. Adresowany jest do uczniów najstarszych klas liceów i techników, którzy w maju 2023 będą zdawać egzamin maturalny, a do końca września br. powinni wstępnie zadeklarować przedmioty dodatkowe zdawane na maturze.

Ogromny sukces frekwencyjny zorganizowanego przez nas (jako pierwsze edukacyjne wydarzenie “w realu” po pandemicznej przerwie), Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2022, który przyciągnął ponad 15 tysięcy gości, utwierdza nas w przekonaniu, że nie ma lepszego sposobu na przekazanie informacji o maturze i ofercie studiów, jak tradycyjne targi edukacyjne w formule in person.

Dlatego wrzesień znów będzie należał do maturzystów, ich nauczycieli i rodziców. Zapraszamy do grona wystawców. Harmonogram i lokalizację poszczególnych wydarzeń można znaleźć na stronie http://salonmaturzystow.pl/. Za wcześniejszą rejestrację otrzymają Państwo 5% rabatu.

Perspektywy

http://salonmaturzystow.pl/

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt