MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

We wrześniu po raz 32. do rąk absolwentów liceów i techników trafi szlagier Perspektyw - „Informator dla Maturzystów”, którzy staną się studentami w roku akademickim 2023/24. Będzie szczególny między innymi ze względu na nową (dla licealistów) wersję egzaminu maturalnego.

Na 260 stronach popularnej publikacji znajdą się szczegółowe informacje o zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie w Polsce, przypomnimy rekomendacje zawarte w najnowszym Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2022, oddamy głos studentom popularnych i niszowych programów, pomożemy w stworzeniu indywidualnych strategii maturalnych wiodących na studia, przyjrzymy się, które ośrodki akademickie przodują w tworzeniu dobrych warunków na czas studiowania, tym, które zapewnią dobry start absolwentom w zawodowych karierach. . Zaprezentujemy stały cykl Super Uczelni i Super Kierunków przygotowany przez autorów ze szkół wyższych. Omówimy dokładnie zasady egzaminu i proces przygotowań do „starej” (aktualnej dla absolwentów techników) i nowej (dla absolwentów liceów) matury 2023.

Publikacja - w nakładzie 45 000 egzemplarzy - będzie miała premierę na wrześniowym Salonie Maturzystów Perspektywy 2022. Goście stacjonarnych spotkań regionalnych ,otrzymają swój Informator bezpłatnie. Na ten cel przeznaczyliśmy 40 tysięcy egzemplarzy, 5 tys. egz. kierujemy do sprzedaży. Ważnym uzupełnieniem potrzeb przyszłych studentów, ich bliskich, wychowawców i doradców kariery, będzie także e-book Informatora, dostępny przez cały rok na stronie Perspektywy.pl (ten dla tegorocznych kandydatów nadal jest pobierany!).

Na łamy naszej publikacji zapraszamy wszystkie uczelnie i wydziały podzielające opinię, że „Informator dla Maturzystów” Perspektyw to must have promocji akademickiej oferty!

Prosimy o decyzję i czekamy na materiały do 25 lipca br.

Zainteresowanych ofertą cenową zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej informacji: http://perspektywypress.pl/publikacje#idm2023

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt