MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Akademicki Budżet Partycypacyjny, Interprojekt, Wirtualna Karta Biblioteczna i Staż Za Miedzą - to cztery nowe inicjatywy Związku Uczelni Lubelskich, które ogłoszono 6 lipca w Trybunale Koronnym.

W ramach Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego będzie można zgłaszać swoje pomysły i inicjatywy, które posłużą środowisku akademickiemu Lublina. Konkurs Interprojekt ma na celu budowanie interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Dzięki Wirtualnej Karcie Bibliotecznej studenci, doktoranci i pracownicy będą nieodpłatnie korzystać z zasobów bibliotek głównych uczelni na zasadach wzajemności. Konkurs: Staż Za Miedzą jest dla naukowców, planujących staż w jednej z uczelni wchodzących w skład Związku.

Podczas konferencji wręczono także statuetki Wybitnych Studentów Związku Uczelni Lubelskich. Otrzymały je osoby, które w sposób szczególny wyróżniły się wynikami w nauce i zaangażowaniem w działalność akademicką. Wśród nich jest student UMCS, Mykhailo Zaslavskyi.

Szczegółowe informacje o ogłoszonych projektach można znaleźć na stronie Związku Uczelni Lubelskich: www.4zul.pl .

Źródło: https://www.umcs.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.