MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Od 6 do 30 września maturzyści będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o swoim egzaminie maturalnym i rekrutacji na studia.

Z inicjatywy Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”, po raz szesnasty odbędzie się Salon Maturzystów Perspektywy, adresowany do uczniów najstarszych klas liceów i techników, którzy w maju 2023 będą zdawać egzamin maturalny.

Tegoroczny Salon został zaplanowany w 14 największych ośrodkach akademickich: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Gliwicach (zamiennie z Katowicami), Szczecinie, Kielcach, Białymstoku, Olsztynie, Lublinie, Bydgoszczy i Łodzi.

- Po dwóch latach organizowania Salonu online z powodu pandemii, powracamy do sprawdzonej i oczekiwanej przez wszystkich formuły tradycyjnych targów edukacyjnych – mówi Waldemar Siwiński, prezes Perspektywy Press, twórca idei Salonu Maturzystów. – W tym roku skupimy się na zmianach w maturze od 2023 roku, właściwych przygotowaniach do tego egzaminu oraz na pomocy maturzystom w podejmowaniu przemyślanych decyzji przy wyborze kierunku studiów i uczelni.

Ogromny sukces zorganizowanego w kwietniu w Warszawie Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który w ciągu dwóch dni odwiedziło 15 tysięcy gości dowodzi, że choć kontakty zdalne są wygodne, młodzież chce spotkać się z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych i przedstawicielami uczelni “na żywo”.

W programie tegorocznego Salonu tradycyjnie znajdą się prezentacje ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat matury, które przyciągają tłumy maturzystów. Będą także rozmowy z ekspertami doradzającymi jak budować ścieżkę edukacji i kariery. Młodzi ludzie poznają ofertę kształcenia na uczelniach z całej Polski, nowe kierunki, warunki studiowania. To wiedza na wagę życiowego sukcesu!

 

www.salonmaturzystow.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt