MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W te wakacje marzenie o nowym komputerze gamingowym może się spełnić za sprawą konkursu firmy Lenovo i NVIDIA. Czasu jest niewiele, więc już teraz wejdź na stronę www.lenovopolska.pl/zostan-testerem i pokaż co potrafisz!

Od dziś do 16 sierpnia trwa konkurs, w którym głównymi nagrodami są:

  • Lenovo Legion 5 Pro z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti i kompletem akcesoriów,
  • Lenovo Legion S7 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 i z kompletem akcesoriów
  • Lenovo Legion 5 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 oraz kompletem akcesoriów.

Wszystkie komputery są wyposażone w najlepsze karty graficzne GeForce RTX, zapewniające najlepszej jakości grafikę w grach oraz zaawansowane funkcje takie jak DLSS wspierane przez sztuczną inteligencję.

Komputery z serii Legion wyposażone w układy graficzne GeForce RTX z serii 30 zapewniają graczom i twórcom niezrównaną wydajność. Napędzane są architekturą Ampere i wykorzystują rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu, oraz najnowocześniejsze funkcje SI. Lenovo Legion doskonale sprawdzi się także podczas nauki i pracy, a zaawansowana grafika i krystaliczny dźwięk uczynią z niego multimedialne centrum rozrywki dla melomanów czy miłośników filmu. Zresztą, testerzy sami to sprawdzą!”

Brzmi świetnie? Z pewnością. A oto, co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na wygraną.

Po pierwsze: przeczytaj uważnie zasady uczestnictwa w Konkursie i Regulamin Konkursu.

Po drugie: zarejestruj się na stronie organizatora najpóźniej 16 sierpnia do 23.59 i ani minutę później!

Po trzecie: wykonaj zadania konkursowe, polegające na rozwiązaniu quizu i udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania otwarte znajdujące się na stronie internetowej konkursu i prześlij wyniki zadań konkursowych. Potwierdzenie otrzymania odpowiedzi dostaniesz w mailu.

Jury wybierze trzech zwycięzców pod względem najciekawszych odpowiedzi na pytanie otwarte.

Jeśli uznają Twoje odpowiedzi za najlepsze, dostaniesz do testowania jeden z trzech laptopów wraz z krótkimi wytycznymi, jak to zrobić.

Zwycięzcy stworzą recenzję oddanego do przetestowania komputera Lenovo Legion w wybranej przez siebie formie (tekst, wideo) i prześlą ją w terminie do 20 dni od daty otrzymania sprzętu. Trzeba też wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych.

Nie czekaj, rejestruj się już dziś!

www.lenovopolska.pl/zostan-testerem

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt