MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

I choć jest młodszy od maturzystów 2023 o rok lub dwa (w tym roku obchodził swoje 17-lecie), choć przez dwa pandemiczne lata odbywał się wyłącznie w formule online, a wreszcie – choć zmieniło się jego tradycyjne miejsce „stacjonowania” (po raz pierwszy zorganizowany został w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie), to tradycyjnie już przyciągnął tłumy maturzystów, ich nauczycieli i rodziców.

Jak podkreślał w czasie uroczystej inauguracji Warszawskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2022 Waldemar Siwiński, prezes Perspektywy Press i pomysłodawca Salonów Maturzystów, Ogólnopolska Kampania Informacyjna Salon Maturzystów Perspektywy to miejsce, gdzie matura spotyka się ze studiami. – To tutaj dowiecie się wszystkiego, co pomoże Wam dobrze zdać maturę i dobrze zaplanować swoją dalszą ścieżkę kształcenia. W imieniu Uczelni-gospodarza, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zgromadzonych w Auli Głównej powitał prorektor SGH ds. współpracy z zagranicą prof. Jacek Prokop. Podkreślał, że program wydarzenia jest bogaty i zachęcał do wysłuchania wykładów prowadzonych przez pracowników SGH: – Oni przekażą wam klimat naszej SGH-owskiej rodziny i dzięki temu mamy nadzieję spotkać się z częścią z was już za rok, by powitać was już jako studentów naszej uczelni.

Z kolei Anna Frenkiel, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, zaznaczyła, że Salony Perspektyw to niebywała okazja, by eksperci OKE mogli spotkać się z uczniami i nauczycielami, by przekazać im najlepsze informacje o egzaminach maturalnych. – To bardzo ważne wobec szumu informacyjnego i wielu nieprawdziwych newsów, które pojawiają się w związku z maturą 2023. Każdy egzamin budzi emocje, ale też każdy jest po to, żeby go zdać – i tego wam życzymy.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt