MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Warto studiować w Gdańsku i związać swoje życie z tym miastem – przekonywali członkowie Komitetu Honorowego Gdańskiego Salonu Maturzystów w czasie uroczystości otwarcia Salonu.

W inauguracji, której gospodarzem był prof. Bernard Lammek, rektor Uniwersytetu Gdańskiego, wzięli udział: prof. Janusz Moryś, rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przewodniczący Rady Rektorów Województwa Pomorskiego i przewodniczący Komitetu Honorowego Salonu, Ewa Kamińska – wiceprezydent Gdańska, Elżbieta Wasilenko – pomorski kurator oświaty i Irena Łaguna – dyrektor OKE w Gdańsku.

– Cokolwiek postanowicie w kwestii przyszłości, kierujcie się swoimi zainteresowaniami, szukajcie własnej drogi, zdobywajcie jak najwięcej informacji o kierunku i uczelni – zachęcała pomorskich maturzystów Bianka Siwińska, redaktor naczelna magazynu „Perspektywy”. – W czasie waszej kariery zawodowej czeka was wiele zmian i niespodzianek, ale jeśli będziecie zajmować się tym, co lubicie, dacie sobie radę w każdej sytuacji.

Młodzież z całego województwa tłumnie uczestniczyła w wykładach ekspertów OKE w Gdańsku na temat matury 2013 i prezentacjach uczelni regionu. Tradycyjnie oblegane były stoiska Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i Perspektyw, gdzie goście Salonu mogli odbierać gratisowe egzemplarze Informatora dla Maturzystów 2013.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!