MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


To wspaniale, że znów możemy się spotkać – podkreślają wszyscy uczestnicy Lubelskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2022, który rozpoczął się 19 września na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Gości Salonu – uczniów i nauczycieli – przywitali na KUL: prof. Beata Piskorska, prorektor uczelni-gospodarza, Teresa Misiuk, Lubelska Kurator Oświaty, Mariusz Banach, zastępca prezydenta Lublina ds. oświaty i wychowania, Lech Gawryłow, dyrektor OKE w Krakowie oraz Andrzej Fornal, koordynator Lubelskiego Salonu Maturzystów.

Rekordowe zainteresowanie wzbudziła prezentacja dyrektora krakowskiej OKE na temat matury w 2023 roku, podczas której maturzyści i ich nauczyciele dowiedzieli się o zasadach, harmonogramie i wymaganiach, które będą obowiązywać na przyszłorocznym egzaminie maturalnym. Pełne sale były zresztą na wszystkich prezentacjach ekspertów OKE w Krakowie, którzy tradycyjnie przyjechali do Lublina liczną ekipą.

Ze stoiska Perspektyw błyskawicznie znikał Informator dla Maturzystów 2023, po który zgłaszali się zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele.

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt