MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Udział w międzynarodowych targach edukacyjnych traktowany był zawsze jako „stały fragment gry”, który w wielu regionach świata stanowi istotne uzupełnienie promocji internetowej i mobilnej. Czas pandemii pokazał, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia wirtualne nie zastąpią kontaktu z drugim człowiekiem na żywo. 

W roku akademickim 2022/23 skupimy się na kierunku wschodnim (Uzbekistan, Kazachstan, Azerbejdżan, Turcja), który daje największe szanse na wzrost liczby aplikacji od utalentowanych osób zainteresowanych studiami w Polsce.

Zgodnie z ustaleniami Komitetu Koordynacyjnego Study in Poland, w roku 2022/23 będą to następujące międzynarodowe targi edukacyjne:

Jesień 2022:

  • TURCJA - Ankara, 18 października; Stambuł, 22-23 października
  • KAZACHSTAN - Ałmaty, 23-25 listopada
  • AZERBEJDŻAN - Baku, 3-4 grudnia

Wiosna 2023:

  • KAZACHSTAN - Nur-SułtanSzymkent, marzec

Na stoiskach narodowych organizowanych za granicą w ramach programu Study in Poland naczelną zasadą wystawienniczą jest zapewnienie pełnej tożsamości wszystkim uczestniczącym w targach polskim szkołom wyższym. Każda z nich eksponowana jest poprzez dużą i czytelną „wizytówkę uczelni”, w tym nazwę uczelni, jej logo w kolorze i adres strony internetowej. Wielkość stoiska jest w każdym przypadku dopasowywana do liczby prezentujących się uczelni: im więcej – tym większa powierzchnia. Zapewnia to każdej uczelni pełny komfort wystawienniczy i skuteczność prezentowania swojej oferty na targach – przez cały okres ich trwania.

Uwaga: W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w targach stacjonarnych – ze względu na pogorszenie się sytuacji epidemicznej bądź innych niebezpieczeństw, wiosną 2023 zaproponujemy uczelniom SiP udział w wydarzeniach online na platformie wirtualnej Perspektyw, skierowanych na zapowiedziane rynki, gdzie każda uczelnia Study in Poland będzie miała własne stoisko wirtualne z czatem.

http://www.info.studyinpoland.pl 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt