MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W poniedziałek 26 września, odbyło się spotkanie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa.

Wśród tematów poruszanych na wydarzeniu znalazły się m.in.: sprawy organizacji roku akademickiego 2022/2023 w uczelniach Kolegium, koszty energii w uczelniach, zakwaterowanie uchodźców z Ukrainy w Domach Studenckich, organizacja III Igrzysk Europejskich w Krakowie, w dniach 21 czerwca – 2 lipca 2023 roku, a także organizacja Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, w 2023 roku – referowana przez rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Stanisława Mazura.

Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa to organizacja skupiająca rektorów uczelni krakowskich i małopolskich. Stanowi grupę ludzi nauki – profesorów piastujących najwyższe funkcje w uczelniach (Rektorów), którzy wspólnie dbają o właściwe standardy kształcenia studentów i doktorantów oraz o wysoki poziom badań naukowych, a co za tym idzie – o rozwój szkół wyższych dla pożytku Krakowa, makroregionu Małopolski i całego kraju.

Funkcję Przewodniczącego KRSWK w kadencji 2020-2024 pełni prof. Jacek Popiel, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej o KRSWK można znaleźć TUTAJ.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.