MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Stacjonarny Salon Maturzystów Perspektywy wrócił, ku radości uczniów i nauczycieli. 6 września zainaugurowaliśmy kampanię w  Szczecinie.

Tłumy młodych ludzi, które pojawiły się w obu miastach to najlepszy dowód, jak bardzo potrzebne są takie spotkania. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się prezentacje ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat matury i spotkania z uczelniami, które prezentują swoja ofertę kształcenia na rok akademicki 2023/24.

Na Salonie w Szczecinie maturzystów z województwa zachodniopomorskiego przywitali: dr hab. Katarzyna Kotarska, Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Szczecińskiego, a w imieniu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy Andrzej Wyszyński. W uroczystym otwarciu Szczecińskiego Salonu Maturzystów wzięli także udział: Jerzy Sołtysiak,  Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Dagmara Adamiak z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Fot. Filip Kacalski / Uniwersytet Szczeciński

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.